Rosa Canina
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 FOLLOW ME! <avatary dla nowych>

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Jutrzenka

Jutrzenka


Liczba postów : 12
Join date : 14/03/2015

FOLLOW ME! <avatary dla nowych> Empty
PisanieTemat: FOLLOW ME! <avatary dla nowych>   FOLLOW ME! <avatary dla nowych> EmptyPon Mar 16, 2015 6:48 pm

Tak, tak, tak! Zyskaliście możliwość wykorzystania beznadziejnego talentu Andruta. Jeśli ktoś nie ma avatara dla postaci - może się tutaj zgłosić, zrobię co w moje mocy by był jak najlepszy. Po prostu napiszcie :)

Kod:
[size=10][b]NICK:[/b]
[b]ZDJECIE/OPIS:[/b]
[b]NAPIS:[/b]
[b]DOPISEK:[/b]
[b]INNE:[/b][/size]
Powrót do góry Go down
White Fox

White Fox


Liczba postów : 16
Join date : 14/03/2015
Age : 27
Skąd : Łolsztyn

FOLLOW ME! <avatary dla nowych> Empty
PisanieTemat: Re: FOLLOW ME! <avatary dla nowych>   FOLLOW ME! <avatary dla nowych> EmptyPon Mar 23, 2015 3:12 pm

NICK:White Fox
ZDJECIE/OPIS:https://i.imgur.com/v1n2QkX.jpg
NAPIS:White Fox
DOPISEK:Wraz z twoją śmiercią, umarły we mnie ostatnie ciepłe uczucia do świata.
INNE:Miłej pracy<3 Av z dosyć smutną obróbką, wesoła raczej do niczego tu nie pasuje.
Powrót do góry Go down
Bonnibel

Bonnibel


Liczba postów : 8
Join date : 23/03/2015

FOLLOW ME! <avatary dla nowych> Empty
PisanieTemat: Re: FOLLOW ME! <avatary dla nowych>   FOLLOW ME! <avatary dla nowych> EmptyPon Mar 23, 2015 7:16 pm

NICK:Bonnibel
ZDJECIE/OPIS: http://fc03.deviantart.net/fs70/i/2010/244/a/d/the_white_dog_by_thekitty-d2xt9wv.jpg
NAPIS:Bubblegum
DOPISEK:No właśnie! Odpowiedź była taka prosta, że byłam zbyt mądra, by ją zobaczyć!
INNE:Obróbka w stylu Królewny Balonowej z Pora na Przygodę. Miłej pracy<3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FOLLOW ME! <avatary dla nowych> Empty
PisanieTemat: Re: FOLLOW ME! <avatary dla nowych>   FOLLOW ME! <avatary dla nowych> Empty

Powrót do góry Go down
 
FOLLOW ME! <avatary dla nowych>
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rosa Canina :: 
P o z a F a b u ł ą
 ::  :: Pracownie
-
Skocz do: