IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 
 

 Podanie o urozmaicenie

Go down 
AutorWiadomość
Admin
Admin
avatar

Liczba postów : 110
Join date : 14/03/2015

PisanieTemat: Podanie o urozmaicenie   Nie Mar 22, 2015 1:22 pm

Każdy gracz, który ma ciekawy pomysł na urozmaicenie swojej postaci ma okazję, aby przedstawić swój zamysł w tym wątku, bardzo dokładnie go opisując. Administracja rozważy czy to urozmaicenie nie jest zbyt silne - wtedy też napisze do usera o swojej decyzji nadając tym samym ograniczenia.
Można posiadać urozmaicenie tylko dla jednej postaci!

Ważne jest by bardzo dokładnie opisać każdą umiejętność, jeżeli urozmaicenie takie oferuje.

Kod:
[b]Imię postaci:[/b]
[b]Nazwa urozmaicenia:[/b]
[b]Dokładny opis urozmaicenia:[/b]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://rosa-canina.forumpolish.com
White Fox

avatar

Liczba postów : 16
Join date : 14/03/2015
Age : 22
Skąd : Łolsztyn

PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   Nie Mar 22, 2015 8:22 pm

Imię postaci:White Fox
Nazwa urozmaicenia:Hebi
Dokładny opis urozmaicenia:Nie daje to niczego prócz niesamowicie niebieskich oczu i źrenicy wyglądającej jak tej węża. I taki jakim będzie język Orochimaru (Klik) *-*
To nic nie daje, oprócz zadowolonego Foxsiaka <3.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fala

avatar

Liczba postów : 50
Join date : 14/03/2015

PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   Nie Mar 22, 2015 9:05 pm

White Fox, twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie! Oto oficjalnie wręczam ci LINGUA MAGICKA. Od teraz język White Fox będzie długi i giętki, lecz bardzo wyczulony. Musi go często czyścić i nawilżać. Z powodu wyczulonego smaku, samica nie jest w stanie przełknąć skażonego mutacją mięsa, o tym zwyczajnie zepsutym nie wspominając.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Leida

avatar

Liczba postów : 22
Join date : 14/03/2015
Age : 20

PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   Nie Mar 22, 2015 9:40 pm

Imię postaci: Leida
Nazwa urozmaicenia: Raczej nie chodzi mi o urozmaicenie tylko o naszyjnik w kształcie pioruna O TAKI KLIK
Dokładny opis urozmaicenia: Prosiłabym grzecznie o jedno maleńkie urozmaicenie do tego naszyjnika. A mianowicie rażenia prądem, który paraliżuje ofiary na okres 2 postów... Lejek kurdupel musi się jakoś bronić przed olbrzymami. .__.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alan

avatar

Liczba postów : 55
Join date : 14/03/2015

PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   Pon Mar 23, 2015 10:17 am

Imię postaci: Alan
Nazwa urozmaicenia: Nazwijmy to upadłym aniołem, choć i tak jest to trochę przerobione ~ Zanim się na mnie rzucicie, najpierw czytać to na dole. Potem możecie się rzucać ;-;
Dokładny opis urozmaicenia:
Są istotami duchowymi
Jest ich ogromna liczba
Nie należy ich wielbić
Służą ludziom istotom ziemskim
Służyli Jezusowi
Część z nich upadła

Ogółem rzecz biorąc postać Alana byłaby w pewien sposób związana właśnie z aniołami. Nie wchodząc w zbyt wielkie szczegóły szczenięce lata spędził by w niebie, a potem wygnany - zszedł na ziemię. O powodach wszystkiego nie ma co się rozpisywać, z tym że; co mu to daje:
>> Posiada skrzydła, jednak te nie mogą unieść go w powietrze i tak nie sądzę żeby ktokolwiek się na to zgodził Pierwotnie były białe, jednak po opuszczeniu nieba zmieniły swój kolor na smolistą czerń. Teraz najczęściej nie są w ogóle porośnięte piórami, a ich wysuwanie jak i używanie sprawia mu ból i tworzy głębokie, krwawiące rany w okolicach barków. Jest w stanie się nimi bronić, ale jak ładnie można wnioskować na tym co napisałam powyżej raczej tego nie robi; zwykle w ogóle nie rozkłada skrzydeł.
>> Nie przewidywałam żadnych mocy - jak każdy inny w krainie Alan mógłby umrzeć, zachorować czy co tam się jeszcze dzieje. Tzw. chciałam prosić o szybszą regenerację, czy tam chociaż zdolność uleczenia kogoś (raz na miesiąc?) ale coś tak się domyślam że to nie przejdzie, więc pozostawię ten punkt tak jak jest ~
>> I teraz jest to bardziej pytanie niż opis urozmaicenia... Skoro każdy pies w krainie budzi się zupełnie nie pamiętając swojej przeszłości, toteż domyślam się że nie będzie mu dane pamiętać swojej zarówno ziemskiej jak i anielskiej przeszłości. Czyli też zakładam sobie że on nie wie że jest aniołem dopóki przez przypadek skrzydeł nie wysunie? XD Uh, jeżeli taki pomysł w ogóle by przeszedł to jakoś bym to rozegrała na fabule, nie ~
*ładnie prosi*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jutrzenka

avatar

Liczba postów : 12
Join date : 14/03/2015

PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   Pon Mar 23, 2015 6:07 pm

    Leida! Twoja prośba została rozpatrzona prawie pozytywnie. Naszyjnik - jak najbardziej twój, jednak co do paraliżu... przykro mi. Od tego będą inne rzeczy jak najbardziej do zdobycia. Nie łam więc swego małego ducha! Lejek jeszcze będzie magikiem i pogromcom olbrzymów.

    Alan! Że anioły, demony i ludzie kłócą się z naszym uniwersum - zero takiego podłoża. Uzdrawianie też odpada (do Fali z pretensjami, nie całej Kadry), acz... skrzydła są. Krucze, nietoperze czy jakiekolwiek inne. I jeśli się zdecydujesz - możliwość krótkiego szybowania po zeskoczeniu z wysokości. Ratunek przed upadkiem gwarantowany.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Javert

avatar

Liczba postów : 8
Join date : 14/03/2015

PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   Pon Mar 23, 2015 8:19 pm

Imię postaci: Javert
Nazwa urozmaicenia: Wizje, proroctwa
Dokładny opis urozmaicenia: Wizje (przyszłości ale też nie tylko) zsyłane przez mg w czasie snów albo na jawie. Pojawiają się też w najmniej nieoczekiwanym momencie gry jako przeszkadzajki.Tak dla urozmaicenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Marceline

avatar

Liczba postów : 5
Join date : 22/03/2015

PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   Sro Mar 25, 2015 4:33 pm

Imię postaci: Marceline
Nazwa urozmaicenia: Quasi-Wampir
Dokładny opis urozmaicenia: Marcelina zostałaby quasi-wampirem poprzez wpadnięcie do radioaktywnego jeziora. Jako jedna z nielicznych przeżyłaby, jednak skutkiem ubocznym byłoby to, że została "wampirem". Dzięki temu jej kolor oczu zmieniłby się na krwistoczerwony. Jej kły byłyby trochę dłuższe niż normalnie, jednak nie robiło to by większego znaczenia poza właśnie dwoma dziurkami po mocnym wgryzieniu się pozostawionymi w ciele - jak typowy wampir. Co jakiś czas spadałby jej poziom krwi, który musiałaby uzupełniać wysysając ją od innych - wtedy też oni by ją tracili i musieli bardziej po "psiemu" ją uzupełniać.

Czekam na ciężkie i ciekawe ograniczenia *^*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
omefsdd
MOTHBORN

MOTHBORN


Liczba postów : 66
Join date : 14/03/2015

PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   Sob Mar 28, 2015 1:57 pm

Imię postaci: Traffy
Nazwa urozmaicenia: Smocze Dziecię; Błękitny Smok; Dragonborn;
Dokładny opis urozmaicenia:
Traffy, jak sama nazwa urozmaicenia wskazuje, byłby synem smoka. Bądź smoków. Jednak jako iż nikt nie zna jego historii nie wiadomo czy jest to naprawdę mistyczny, dziwny twór z czystej, gadziej juchy czy tylko smoczy wychowanek. Być może jednak kiedyś istota oddała mu część siebie. Ot, tajemnica. Oczywiście szarak o niczym nie zdaje sobie sprawy, a pełne umiejętności wykształciłyby się w pewnym fabularnym wydarzeniu na RC (ehehehhe, spoilers). Oczywiście wiązałyby się za tym korzyści, jak i ograniczenia, ba- jak wszędzie. Oto możliwości:
- Zrozumienie - Traff rozumiałby znakomicie smoki, jeżeli dojdzie kiedyś do takiego spotkania. Mógłby się z nimi spokojnie porozumieć, samemu nie rozumiejąc dlaczego tak się dzieje. Gady te czułyby od niego również smoczą woń, która skłoniłaby je do jakiejś próby integracji czy ciekawości, niżli natychmiastowego ataku, bądź innych wrogich intencji.
- Smocza Magia- Border jako jeden z niewielu, bądź nawet jedyny, byłby zdolny do nauki zapomnianej, smoczej magii. Wiedzę oczywiście zyskałby od ów istot, toteż nie posiadałby jej na 'starcie'. Kiedyś owszem potrafił co nieco od stworzeń, ale oczywiście nic nie pamięta. Potrafiłby nauczyć się zaklęć z zakresu ognia, które w pewnym stopniu porównywano do poziomu łuskowatych. Oczywiście normalnie zużywałyby punkty Mocy. Wytwarzane płomienie przybierałyby błękitny kolor jak łaciakowe ślepia.
- Częściowa przemiana- błękitnooki mógłby zyskać jakieś wyglądowe, smocze cechy, jednak nie na stałe, a podczas określonych sytuacji. Traff mógłby zyskać te atuty jedynie podczas jakichś istotniejszych targanych nim emocji czy podczas zażartych starć / walk, ot, tych które traktowałby na poważne. I to nie zawsze! Taka przemiana nie dawałaby nic oprócz częściowego wyglądu. W jej skład wchodziłyby:
- Smocze oczy - nadal błękitne, acz z cienką, gadzią źrenicą. Wydaje się, że płonie w nich nieustanny ogień. Te mogłyby być uaktywniane częściej niż inne cechy. Przypadkowo, acz na kilka sekund. Innym mogłoby się wydawać, iż to zwykłe przewidzenie.
- Smocze Łuski - jedynie podczas walk / emocji. Nie pokrywałyby całkowicie ciała. Byłyby to łuski o barwie plamek blue merle- czarno-granatowe. W dodatku bardzo świecące. Nie dawałyby psu żadnych dodatkowych punktów obrony, ot, byłyby tak kruche jak zwykłe, psie ciało. Byłyby częściowo widoczne na: w okolicach skroni, trochę na łapach, trochę na grzbiecie, trochę na początku ogona.
- Dłuższe pazury, kły- jedynie podczas walk / emocji. Nie zadawałyby większych obrażeń, miałyby właściwości normalnych kłów, pazurów. Jedynie grubsze i dłuższe- kły wystające zza pyska.
- Małe różki- ot, małe różki. Jedynie podczas walk / emocji. Nie miałyby dodatkowych obrażeń czy innych takich. Jedynie wygląd. Tępe i bardzo malutkie- proste, zaokrąglone. Czarno-granatowe z błękitnym rozbłyskiem.
- Dym- czasem z Traffowego pyska lub nozdrzy wydobywałby się dymek. Ot, niegroźny, może lekko ciepły. Szarej barwy, niezbyt gęsty. Podczas walki wydzielałby się bardziej, acz normalnie też, ale niezwykle rzadko. Może raz podczas snu, a raz jedynie podczas chrząknięcia noskiem. Traff tego nie kontroluje, toteż dzieje się niespodziewanie.
///
Czekam na ograniczenia, decyzje i jak widać na starcie Traff ma jedynie cechy wyglądu, nic więcej. .w. I to nie kompletne.

____________________
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Podanie o urozmaicenie   

Powrót do góry Go down
 
Podanie o urozmaicenie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rosa Canina :: 
W p r o w a d z e n i e
 :: 
-
Skocz do: