Rosa Canina
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ginger Rose

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Ginger Rose

Ginger Rose


Liczba postów : 29
Join date : 22/03/2015

Ginger Rose Empty
PisanieTemat: Ginger Rose   Ginger Rose EmptyPon Mar 23, 2015 9:11 pm

IMIĘ: Ginger Rose
PŁEĆ: Przecie to dzikie feministek, więc chyba wiadoma płeć, da?
Ale i tak dla jasności, to samica
WYGLĄD: Jak na Springer Spaniela Walijskiego przystało, Ginger mierzy ździebko ponad 40 centymetrów przy zgrabnej wadze 16 kilogramów czystego tchórzostwa.
Istotka ta posiada głowę (co jest chyba dość oczywiste) prawie całą brązową, oprócz wąskiego białego wzdłuż pyska i podobnego poziomego za nosem.
Dalej Ginger jest właścicielką brązowo (z tyłu) białej (z przodu) szyi z lekko podkręconą sierścią. Wgl jakaś ona cała taka pokręcona sierść jest.
Za tym (szyją w sensie) znajduje się tułów, co kolorystycznie jak szyja jest, tylko dodatkowo piała plama na kłębie i znów poziomy pas, tyle że przed ogonem.
Jak w temacie ogonowym jesteśmy to on taki kurduplasto krótki jest, calusieńki brązowy.
Na koniec zostają nogi, co są całe białe, oprócz małych plamek brązowych, co wyglądają jak jakie błoto.

STATYSTYKI:
Budowa: Wątła
CECHY
Gibkość: 30
Wytrzymałość: 30
Siła: 25
Zręczność: 25
Zmysły: 30
Wola: 20
Powrót do góry Go down
Restless




Liczba postów : 14
Join date : 14/03/2015

Ginger Rose Empty
PisanieTemat: Re: Ginger Rose   Ginger Rose EmptyPon Mar 23, 2015 9:24 pm

Karta postaci wystarczająca i przejrzysta. Wszystko to co chciałam się dowiedziałam. Charakterem jestem zauroczona, bo kocham właśnie takie postacie. Są przeurocze. Rezerwuję fabułę, tak. Wszystko dobrze wyliczone i nie mam żadnych zastrzeżeń, więc...
Przybyłam, zobaczyłam, zaakceptowałam!
Ginger Rose 2irw4fl
Powrót do góry Go down
Fala

Fala


Liczba postów : 50
Join date : 14/03/2015

Ginger Rose Empty
PisanieTemat: Re: Ginger Rose   Ginger Rose EmptySro Mar 25, 2015 7:24 pm

WPROWADZENIE - Rajskie Wybrzeże
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ginger Rose Empty
PisanieTemat: Re: Ginger Rose   Ginger Rose Empty

Powrót do góry Go down
 
Ginger Rose
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rosa Canina :: 
W p r o w a d z e n i e
 ::  :: Zaakceptowane Karty Postaci
-
Skocz do: