Rosa Canina
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kukuruz




Liczba postów : 50
Join date : 14/03/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPon Mar 30, 2015 11:08 pm

Wiem, że kochacie moje totalnie niezorganizowane i opóźnione pracownie Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 812900672

Toteż otwieram pracownię będącą przykładem tego 'jak pracownia wyglądać i funkcjonować nie powinna'.

Jeśli chcesz mieć na avie bądź w podpisie swoją postać odwzorowaną niemalże według twej wizji, to czemu by się nie zgłosić tutaj? Nie tańczę, nie śpiewam, prać i gotować też nie umiem w sumie, jestem niezdatna społecznie, ale rysowanie psowatych to coś co w miarę pojmuję~
Jeśli nie lubisz w ciemno zamawiać to proszę:
http://klusku.deviantart.com/
Tu znajdują się przykładowe prace... co prawda nie na forumka, ale mniej więcej jest rozeznanie czego można się po mnie spodziewać.


Bardzo istotne informacje:
~ w moim słowniku nie ma czegoś takiego jak 'stop'. Dlatego później kończę z siedmioma zamówieniami jednoczesnie i nie wiem za co się zabrać.
~ dlatego też na zrealizowanie 3 zamówień rezerwuję sobie dwa weekendy. Rysuję głównie w weekendy jako, że w ciągu tygodnia nachodzi mnie leń i ciężko mi się zmobilizować do rysowania nie-na-kartce.
~ nie zawsze wykonuję zamówienia po kolei. Ot, czasami chibi owczarek wymaga mniej roboty niż chart afgański na wietrze, więc im trudniejsze zamówienie tym większe szanse, że dłużej sobie poczekacie.
~ zdarza się, że odrzucam zamówienia. I mam przy tym brzydki zwyczaj przyjmowania wszystkiego, a tydzień później odrzucania któregoś z nich, bo mi psowaty wychodzi jak upośledzony psychicznie kot.


Jak zamawiać?
Piszesz post, w którym zawierasz wszystkie informacje dotyczące wyglądu postaci, pozycji, tła, wszelkich duperelek, bardzo miłe są zdjęcia typu 'takie umaszczenie ma ta postać!' bądź 'super by było, gdyby siedział jak pies na tym zdjęciu'. To ułatwia mi zrozumienie o co chodzi, zdecydowanie. A mimikę pyska można super wytłumaczyć emotkami, tak. I na potwierdzenie przeczytania tego wszystkiego należy rzucić fajną piosenką. Albo openingiem z Noragami jeśli nie chcesz rzucić mi fajnej piosenki, who cares.
Tak powiem, że nie lubię rysować skomplikowanych teł i psich pysków od przodu. Ale wiadomo, nasz klient, nasz pan Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 2003289943

Mam nadzieję, że wszystko zawarłam. Ach, jak ktoś kiedyś coś ode mnie na innym forum zamiawiał. Nie mam dostępu do tamtych zamówień, nie pamiętam jak to miało dokładnie wyglądać i tym podobne utrudniające. Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 2997151462
Powrót do góry Go down
Huncwot

Huncwot


Liczba postów : 15
Join date : 22/03/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPią Kwi 03, 2015 4:39 pm

KICI KICI TAŚ TAŚ.
Przybyłam, ot co.
Bo jakoś tak tu pustawo masz, Paszteciku :C
Pragnę derpu.
Czystego derpu u Huncwot, bo to derp *taka logika, że aż brak*
Ten wygląd to masz na avie i wgl, w razie co galeria i te sprawy :C
Hunc może być z wywalonym jęzorem, radością w oczach, coś też w typie takiego 'wut', chibi moze być, twoje chibi są ekstra!
Na tło to najchętniej superdokładny las, rzeczka, szczegółowa trawa, więcej drzew i jakie kałuże nie no, żartuję, bo tego nigdy nie zrobisz. Pragnę na tło yyy może być jakie niebo z chmurkami, chmurki są spoko.

Zacna piosenka do słuchania: ty wiesz, że OR albo ID, ale rzucę Ci tu "Polaroid" Imagine Dragons, bo tak. Ewentualnie "Flaws" Bastille ;u;
I wiesz, że cię kocham, prawda? :CC Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 812900672
Powrót do góry Go down
Alan

Alan


Liczba postów : 55
Join date : 14/03/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPią Kwi 03, 2015 4:59 pm

JA.
TAK.
BARDZO.
To ten... Alan to postura mniej jako tako przypominająca owczarka, może nieco lżejszej budowy. Umaszczenie mniej więcej jak ten pieseł po prawej - klik ew możesz dodać jakieś znaczenia a głowie. W każdym razie więcej czarnego niż białego ;w;
Jeśli chodzi o wyraz postaci to kierowałabym się bardziej... żeby wyglądał na takiego samotnego nu ;-; W każdym razie bardziej smutne niż wesołe. A i jakby był umazany krwią to mrrrruuu. Najlepiej na pysku ;w; A jak dasz radę to oczy mniej więcej w tym stylu - klik i tak nie będzie to jakieś zbliżenie na arcie więc o ile w ogóle będzie je widać to po prostu zmieszaj ze sobą zielony i niebieski XD W każdym razie to mniej ważne byle by po prostu nie były złote czy czerwona czy co tam xd
Jeśli chodzi o pozycję to tak jakby mam dwa pomysły... Ehm pierwsza to jakby mógł stać po prostu bokiem, ew nieco odchylony tak jak... jak się ludzie odchylają jak pociskiem dostaną nwm czy wiesz o co chodzi ;-; I jakby mu przez klatkę piersiową taka linia przebijała - mistrz painta No wiesz... taka jak się patrzy czy komuś serce bije ;___; A jak nie dasz rady, bo ja bym nie dała to może stać, chociażby pochylony żeby te skrzydła się tak nad nim no... Nad przepaścią czy coś w ten tym stylu. No zdaje się na ciebie XD
I tak na koniec *nie bij mnie* skrzydła. Duże, czarne ;w;
https://www.youtube.com/watch?v=gJEoxeW7JvQ łap piosenkę Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. 2799290082
Powrót do góry Go down
Kukuruz




Liczba postów : 50
Join date : 14/03/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPią Kwi 03, 2015 5:03 pm

Kurde kolejna osoba zauważyła, Hun, ja ciebie zabiję, czemu nie pisałaś na gg tylko ;_____;




Ten pies po prawej (i po lewej zresztą też) nie jest po prostu jednokolorowy, ale mocno pocieniowany? D:
Powrót do góry Go down
Alan

Alan


Liczba postów : 55
Join date : 14/03/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPią Kwi 03, 2015 5:04 pm

nje ;-; znaczy ten po lewej tak, ale ten po prawej jest czarno biały .u. Chyba. W każdym razie uznaj że jest czarno biały XD
Powrót do góry Go down
Kukuruz




Liczba postów : 50
Join date : 14/03/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPią Kwi 03, 2015 5:06 pm

Dobrze, chyba rozumiem już jego umaszczenie ;___;
Chociaż łap, itd dalej nie czaję bo ich tu ni mo ;___;
Chyba, że nie ma być w całości, ale ja lubię w całości, bo potem można sobie samemu przyciąć jak wygodniej .m.
Powrót do góry Go down
Alan

Alan


Liczba postów : 55
Join date : 14/03/2015

Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. EmptyPią Kwi 03, 2015 5:17 pm

Dawaj w całości ;w; ja sama nie mam żadnego schematu jego lat ustalonego wiec zdaje się na ciebie .u.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty
PisanieTemat: Re: Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.   Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam. Empty

Powrót do góry Go down
 
Przeklęte ostrza, wróżki i takie tam.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rosa Canina :: 
P o z a F a b u ł ą
 ::  :: Pracownie
-
Skocz do: