Rosa Canina
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dyskusje i propozycje

Go down 
+3
Oblivious
Alan
Admin
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Ginger Rose

Ginger Rose


Liczba postów : 29
Join date : 22/03/2015

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2015 4:53 pm

Wydaje mi się, że ten pomysł z fabułami w fabule sam w sobie jest dobry, w sumie jako sny też nie jest źle, ale i tak byłoby smutno, gdyby znalazł się ktoś, kto tych "snów" nie pisze. Nie no, niby nie przeszkadzało by to w fabule, ale mimo wszystko no. I tak to tylko rozmyślenia człowieka który nie wie, co myśli, więc

A co do bilokacji, to nigdy jakoś specjalnie nie przepadałam za tym. No bo to trochu dziwne, jak ktoś na dwóch terenach niewiadomo jak bardzo od siebie oddalonych jest. Co najwyżej wydaje mi się, że mogłoby to być. ale gdy dany bohater jest na wprowadzeniu, żeby fabuła jakoś ruszyła no. A później jakby wprowadzenie skończył, to wtedy już tylko na tym drugim terenie by pisał

Takie moje zdanie jest
Powrót do góry Go down
Alan

Alan


Liczba postów : 55
Join date : 14/03/2015

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2015 4:57 pm

Ja w sumie nie robiłabym z tego snów, bo jak ktoś chce sobie pisać tak po prostu lub nie pisać swoją postacią, to coś takiego nie do końca będzie się łączyło ;w; Bo wiadomo w takim temacie to hulaj dusza jak ktoś sobie ubzdura to nawet królikiem może być, a sny zwykle nie są rozbudowaną fabułą.

Ano co do bilokacji to jak mówiłam wcześniej - na czas wprowadzeń warto by je wprowadzić, potem, po ukończeniu wprowadzenia już nie. I tyle ;w;
Powrót do góry Go down
Fala

Fala


Liczba postów : 50
Join date : 14/03/2015

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2015 5:00 pm

W śnie przecież też można czuć cię królikiem xP Nie rozumiem argumentu.

Na czas wprowadzeń... nie wiem czy jest sens. Takie to drobne, a wszystko trzeba zapisywać i uwzględniać. Do tego nawet takie czasowe, okazyjne rozszczepiania może sporo namieszać.
Powrót do góry Go down
Alan

Alan


Liczba postów : 55
Join date : 14/03/2015

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptySob Kwi 04, 2015 5:05 pm

Uhm, no ale no ;-; Jak ktoś pisze coś zupełnie innego, załóżmy że akcja dzieje się w szkole, to przecież pies nie zrozumie bo nie wie co to szkoła. Poza tym żeby mieć sen trzeba zasnąć na fabule, a wtedy wszystko nieco mijało by się z celem ~ cóż jeżeli ktoś chce to może pisać sny tam, może je pisać w normalnych postach przecież nikt nie zabroni xd

Co chcesz zapisywać i uwzględniać? Ogłaszasz użytkownikom że normalnie zaczynamy fabuły na czas trwania wprowadzeń i tyle .u.
Powrót do góry Go down
Ginger Rose

Ginger Rose


Liczba postów : 29
Join date : 22/03/2015

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyPon Kwi 06, 2015 5:32 pm

A może dodać by coś na kształt pogodynki?
Np raz na tydzień ustalałaby pogodę na każdym rejonie?
I nie musiałaby się jakoś rozpisywać, po jednym czy dwa zdania

Taka moja propozycja
Powrót do góry Go down
Hentala

Hentala


Liczba postów : 49
Join date : 22/03/2015
Age : 27

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 07, 2015 7:51 am

Dobry pomysł, według mnie ;)
Powrót do góry Go down
Fala

Fala


Liczba postów : 50
Join date : 14/03/2015

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 07, 2015 2:32 pm

Raz na miesiąc. Pomysł mi się podoba, ale trzeba by było znaleźć kogoś, kto by się tym zajmował.
Powrót do góry Go down
Ginger Rose

Ginger Rose


Liczba postów : 29
Join date : 22/03/2015

Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 EmptyWto Kwi 07, 2015 8:08 pm

Zawsze ja mogę, albo Kuku, bo to Kuku, a jak jej się będzie przypominać, to da radę. Mówię, zawsze również ja, w końcu to ja zaproponowałam.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dyskusje i propozycje   Dyskusje i propozycje - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dyskusje i propozycje
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Propozycje reputacji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Rosa Canina :: 
W p r o w a d z e n i e
 :: 
-
Skocz do: